Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 lut

MAC Huggable Lipcolour/ “Fresh and Frisky”

MAC Huggable Lipcolour to limitowana kolekcja 12stu kolorów opisywana przez markę jako “unikatowa żelowa baza, która pozwala każdemu odcieniowi szminki łatwo wchłaniać się w usta, dając lekkie jak piórko, nawilżające wykończenie”. Nie jest to rzucanie słów na wiatr bowiem pomadka, która posiada intensywny kolor w opakowaniu, na ustach daje lekką poświatę, połysk oraz nawilżenie, co łącznie sprawia, że finalnie wypada niezwykle naturalnie. Nie tylko na moich ustach jak się okazuje bo internet aż kipi od zdjęć dokumentujących ten stan rzeczy. 
Osobiście pierwszy raz mam w ręku pomadkę w opakowaniu innym niż sztampowy nabój. To tutaj jest smukłe, metalowe i zapakowane w dodatkowy kartonik.

Mój odcień to ciepły Fresh and Frisky” określany jako delikatny, naturalny, brzoskwiniowy krem. Sam sztyft jest dość zwarty a konsystencja gęsta. Potrzeba tu chwili by pod wpływem ciepła masa odpuściła ślizgając się gładko po ustach. To co pozostawia za sobą to smuga lekko zabarwionej, zdecydowanej warstwy, która nawilża usta trwając na nich około 2-3 godziny. Mimo, że sam efekt jest niezwykle subtelny to pomadka dobrze i w pełni pokrywa usta chroniąc je przed mrozem i zimnem, także świetnie sprawdzi się z okresie o minusowych temperaturach. Coś w sam raz na ratunek dla mojej często suchej i spierzchniętej skóry warg.
Kolekcja MAC Huggable Lipcolour dostępna jest w salonach oraz w sklepie on-line KLIK w cenie 100zł za sztukę [3.2g]. Co prawda marka MAC przyzwyczaiła mnie do pomadek zdecydowanie bardziej wyrazistych w kolorze i kryjących (zwłaszcza po ostatnich spotkaniach z RiRi) ale trzeba przyznać, że to miła odskocznia. Co sądzicie?
Obsession