Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 lut

Wiosenne nowości MAC

Wiosna za oknem, wiosna w moim domu! a to za sprawą między innymi kolorowych nowości od MAC. Korzystając z odrobiny popołudniowego światła zrobiłam zdjęcia by pokazać Wam co też nowego wpadło w moje ręce.


Przede wszystkim gwóźdź programu 😉 czyli róż! Tych nigdy nie mam dość, nigdy nie ma za wiele. Tym razem zgrabne, okrągłe pudełko kryje w sobie mineralną jego odsłonę o nazwie “Patal power” z kolekcji  A Fantasy of Flowers Collection for Spring 2014. To mieszanka różu, koralu i mnóstwa złota, która na finiszu daje efekt glow. Kolor i wykończenie porównywane jest z tym, który znajdziemy w różu Nars “Orgasm” i ja się z tym zgadzam (niebawem małe porównanie). Cena: 25$.

MAC Prep + Prime CC Colour Correct Collection “Illuminate” to lawendowy (?) rozświetlający, transparentny i przy okazji wygładzający puder sypki. W kolekcji znajdziemy korektory w kremie i kompakcie oraz sypkie właśnie w różnych kolorach, w zależności od potrzeb. Cena: 24$.
Dalej delikatne w swej odsłonie błyszczyki do ust. A Fantasy of Flowers Cremesheen Glass ($20) w kolorze lekkiego, rozbielonego shimmerowego różu “Pagoda” oraz pastelowa, kremowa brzoskwinka/koral Mineralize glass “Be nice” (22$).
Od czego zaczynamy? To chyba pytanie retorycznie, nieprawdaż? 😉

TUTAJ DO OBEJRZENIA PRÓBKI-ZAPRASZAM

Obsession