Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 mar

MAC Pro Longwear Lipglass/ Full Speed Ahead

Prezentację błyszczyków MAC Pro Longwear Lipglass rozpocznę od pięknej, różowej fuksji o nazwie “Full Speed Ahead” i w pełni kremowym wykończeniu.

Jak już wspominałam są to najbardziej intensywne i trwałe błyszczyki z jakimi dotychczas miałam do czynienia. Nałożone w znacznej ilości na usta trwają na nich przez okres kilku godzin w stanie nienaruszonym (w zależności rzecz jasna od częstotliwości ewentualnej konsumpcji potraw czy napojów).
Konsystencja jest zdecydowana i zwarta przez co na płaski aplikator nabiera się niewiele błyszczyka. Potrzeba tu więc kilu pociągnięć by w pełni pokryć produktem usta ale dzięki takiej formule błyszczyka i konstrukcji aplikatora mogę dokładnie zaznaczyć usta ładnie je przy tym wypełniając kolorem i obrysowując. Łatwo więc o korektę niesymetrycznego kształtu ust (u mnie ta asymetria jest zdecydowanie widoczna). Na zdjęciach zamieszczonych poniżej, według mojej opinii, usta wyglądają na pełniejsze i równe co cieszy mnie niezmiernie. Forma błyszczyka jest lekko klejąca ale nie jest to szczególnie uciążliwe. Efekt końcowy jest intensywny w kolor i niezwykle lśniący, tzw. efekt mokrych ust.
Błyszczyk “zjada się” w ciągu kilku godzin dość równomiernie, pomału tracąc na intensywności w kolorze. Cały czas pozostaje na ustach delikatna, nawilżająca warstewka a efekt kilkugodzinnego noszenia i prawie całkowitego wytarcia możecie zobaczyć TUTAJ.
Błyszczyki MAC Pro Longwear Lipglass dostępne są w trzynastu kolorach dostępnych w sklepie stacjonarnym oraz on-line KLIK w cenie 95złotych za pojemności 1.92g.
Obsession