Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
31 mar

MAC Pro Longwear Lipglass/ Whoops!

Kontynuując rozpoczęty pokaz intensywnych błyszczyków serii Pro Longwear od MAC KLIK zapraszam na kolejną ich odsłonę, tym razem mamy do czynienia z mieszanką koralu i pomarańczy o nazwie “Whoops!”.

Wszystko to z mocno kremowym i kryjącym wykończeniem, choć mam wrażeniem że ciut stonowanym w porównaniu z fuksją, którą prezentowałam ostatnio KLIK. Mamy tu gładką, pozbawioną jakiegokolwiek shimmeru konsystencję, która prócz mocnego koloru, nadaje wargom soczysty, “mokry” efekt.
Co do samych właściwości to są tożsame z poprzednim egzemplarzem; mamy więc tu długi czas trwania na ustach (do kilku godzin, wg producenta do 6, wg mnie ok. 4/5h, w zależności od ilości i rodzaju spożywanych posiłków), nawilżenie i kolor, który schodzi w czasie równomiernie.
Mimo gęstej i zdecydowanej treści nie odnotujemy tu lepkości, a więc niewygodnego sklejania ust. Formuła jest aksamitna i przyjemna w aplikacji jak również podczas samego, późniejszego noszenia.
Jako wielbicielka wszelkich pomarańczy, brzoskwiń, moreli i korali w kosmetykach kolorowych nie mogłam nie sięgnąć po tę propozycję. Uważam, że to był dobry wybór, zresztą sądzę że seria Pro Longwear od MAC jest jedną z najlepszych jeśli chodzi o jakość błyszczyków, przynajmniej mam tu na myśli moją skromną trójcę, którą swego czas Wam wstępnie prezentowałam KLIK.
Do “zamknięcia tematu” pozostała mi śliwka “Show Me!”. Ciekawe co nam pokaże? 😉

Błyszczyki MAC Pro Longwear Lipglass dostępne są w trzynastu kolorach w sklepie stacjonarnym oraz on-line KLIK w cenie 95złotych za pojemności 1.92g.
[wyżej: zdjęcie w świetle dziennym, pełne słońce]
Obsession