Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
25 maj

Witam w M∙A∙C Playland…

…fantastycznej krainie, gdzie wiosna staje się wspaniałą trąbą powietrzną dla kreatywności i rozrywki. Cieszmy się soczystymi odcieniami pomadek i błyszczyków w żartobliwych odcieniach róży, genialnych purpurach i lśniących koralach. Bawmy się na karuzeli kolorów Casual Colour pomiędzy neonowym pomarańczem, a gorącym różem.

Zapis wyżej to wstęp do kolekcji M∙A∙C Playland, którą serwuje nam na producent. Pośród szeregu szalonych w swej kolorystyce pigmentów, kredek, pomadek i błyszczyków do ust, odnajdziemy trzy okrągłe, zawierające w sobie 13 ml produktu pudełeczka Casual Colour. Koral, róż KLIK i rozbielony, różowy pastel, który zamierzam dziś z bliska pokazać, to propozycja, która sprawdzi się nałożona zarówno na usta jak i na policzki /tak przynajmniej wynika ze wskazań i zaleceń producenta; sama sprawdziłam zaledwie to pierwsze zastosowanie bowiem z uwagi na zbyt jasny kolor produktu i odcień mojej skóry nie da się inaczej/.

For Your Amusement, bo tak zwie się mój egzemplarz, to niebywale jasny i rozbielony, pastelowy róż. Zdaje sobie sprawę, że kolor jest nie dla wszystkich. Sama nie jestem do końca przekonana co do słuszności nakładania go na moje usta, ale ostatecznie na słoneczne lato będzie pasować. Konsystencja umieszczona w plastikowym pudełku jest maksymalnie zbita i twarda, jednak ciepło ciała powoduje, że palec (bo tak ów produkt nakładam)  lekko i bez problemu sunie po tej zwartej strukturze nakładając się bez przeszkód na “aplikator” a następnie na usta.
Mimo swojej zdecydowanej konstrukcji produkt wypada na skórze lekko i na szczęście nie jest lepko. Usta pokrywa zdecydowanie i mam wrażenie nakładania balsamu stricte pielęgnacyjnego (zawiera nawet witaminę C, która odżywia skórę), mocno nawilżającego i na wykończeniu “mokrego”. Idzie za tym kolor, ale w przypadku For Your Amusement niezwykle delikatny, choć myślę że efekt można z powodzeniem budować. Rzecz się ma zupełnie inaczej (przynajmniej tak przypuszczam po obejrzeniu wielu zdjęć w sieci, np. tutaj  KLIK) w pozostałych dwóch przypadkach Casual Colour, tj. intensywnego różu i koralu, choć sam bóg raczy wiedzieć jak jest w praktyce 😉  
Po nałożeniu For Your Amusement przez okres czasu od godziny do dwóch odczuwam przyjemną obecność balsamu a i kolor ciut zjedzony i nie tak bardzo pastelowy podoba mi się bardziej niż ten, który uzyskuję zaraz po nałożeniu.
Uniwersalny produkt idealny do ust jak i policzków Casual Colour to edycja limitowana, której koszt wynosi 96.00 zł za 13ml niezwykle wydajnego, bezzapachowego balsamu. Myślę, że wart jest uwagi, zwłaszcza piękny i intensywny w swym kolorze koral i róż. A pastel? to już chyba dla wielbicieli tego typu szalonego i “żartobliwego” wykończenia*

*/należy pamiętać, że taki jest koncept ten limitowanej edycji. Żółte pomadki, błyszczki? Znajdziecie je w M∙A∙C Playland! 🙂 W końcu słoneczny okres wiosenno-letni jest pełen szaleństw/.

 MAC-Playland-Collection-2014 
MAC Playland Collection 2014 
Obsession