Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
24 cze

Linia Clairial SVR /problemem przebarwień skórnych

Tendencja do “chwytania” przebarwień, zwłaszcza latem przy wysokim słońcu, to moja zmora. Często jesienią kończę na fotelu kosmetyczki celem usunięcia co większych i kłopotliwych plam. Tak było przez ostatnie dwa lat, kiedy to po wakacyjnych wojażach w Ameryce Łacińskiej a następnie Azji walczyłam z tymi trudnościami; z różnym co prawda skutkiem bo walka równa nie była. W tym roku postanowiłam przeciwdziałać i już od dłuższego czasu stosuję produkty linii wybielającej i zapobiegającej przebarwieniom od Eisenberg. Jeszcze masa dni upłynie nim przeleję moje odczucia na ramy bloga względem wspomnianych, a dziś chciałabym przedstawić gamę Clairial na przebarwienia – zapobieganie, ale także likwidacja istniejących, od Laboratorium SVR.

Sama jestem tej linii niezmiernie ciekawa i na pewno z całej czwórki rozpocznę stosowanie wysokiego kremu SPF50 oraz pilingu, całą resztę pozostawiając sobie na później. Być może niektórych z Was już teraz, dzięki ten notce, zainteresuje linia Clairial przeznaczona jest dla osób z problemem przebarwień skórnych powstających z różnych przyczyn. Produkty do dostania są w aptekach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.
Lumiwhite to połączenie substancji hamujących powstawanie barwnika skóry-melaniny. Mamy tu kremy, koncentrat a także celu wzmocnienia działania kremów depigmentujących – piling przeciw przebarwieniom do użytku domowego. Peeling przyspiesza redukcję przebarwień, wzmacnia działanie depigmentacyjne kremu Clairial i Clairial C10. Skierowany jest na przebarwienia (lekko brązowe plamy na skórze twarzy, dekoltu, dłoni) o podłożu hormonalnym – melazma, polekowym – antykoncepcja oraz posłoneczne (to ja!).
Koncentrat umieszczony w wąskiej tubce atakuje „punktowe” przebarwienia (twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni, przedramiona) o podłożu hormonalnym – melazma, polekowym – antykoncepcja, posłoneczne.
Rozległe zmiany przebarwieniowe (twarz, szyja, dekolt) to zadanie dla Clairial krem C10. Wskazania: przebarwienia (brązowe plamy na skórze twarzy, dekoltu, dłoni) o podłożu hormonalnym – melazma, polekowym – antykoncepcja, posłoneczne.
I wysoka ochrona przeciwsłoneczna. Krem redukuje istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu przebarwień posłonecznych, zwłaszcza po zabiegach dermatologicznych jak: peelingi, zabiegi laserowe etc.
A jak jest u Was? czy wasza skóra jest równie podatna, jak moja, na plamy i przebarwienia? Aktualnie mój stan plamistej skóry wygląda mniej więcej tak: KLIK, choć największy problem stanowią okolice ust (z tym walczę zdecydowanie najintensywniej).
Obsession