Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 cze

L`Oreal Ideal Soft

Właściwie to od dawna mam swój ulubiony micel do zmywania całości lub części makijażu (w tym drugim przypadku do zastosowania na finiszu po uprzednim zmyciu twarzy mydłem). To dobrze znany większości Wam płyn z Biedronki, który zresztą swego czasu doczekał się osobnego na blogu wpisu KLIK. Jednak jak powszechnie wiadomo jak u innych kobiety, tak i u mnie co rusz przychodzi potrzeba odkrywania nowinek zwłaszcza tych które zdobywają rzesze zwolenników. Po pozytywnej fali, które przetoczyła się w sieci postanowiłam wypróbować osławionej patrz: popularnej (dzięki Anonimie za trzymanie ręki na pulsie) wody micelarnej L’oreal Ideal Soft a następnie Garnier Skin Naturals.

O ile na Garnier Skin Naturals przyjdzie jeszcze odpowiedni czas bo butelka dopiero co pojawiła się na mojej łazienkowej półce, tak dziś wspomnieć bym chciała o tej pierwszej pozycji z logo L’oreal, która w postaci dwóch pustych sztuk stanowi już historię.

Właściwie temat jak wszędzie. Płyn micelarny ma za zadnie rozprawić się z wszelkim makijażem a więc oczyścić, odświeżyć, stonizować co ostatecznie skutkuje przygotowaniem skóry twarzy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. O tym też wspomina producent na butelce pojemności 200ml. Prócz tego  mamy tu skład, sposób u życia i raczej nieskomplikowany dizajn. Butelka sprawia wrażenie dość topornej i jedyne do czego się przyczepię to dość niefortunny w swojej wielkości otwór dzięki któremu wylewamy płyn ma kosmetyczny płatek. W mojej opinii należałoby ten ciut kłopotliwy aplikator udoskonalić tak by stał się bardziej precyzyjny.

 Poza tym wszystko doskonale. Bezzapachowy, hipoalergiczny i odpowiedni dla skóry wrażliwej i suchej płyn świetnie radzi sobie z wszelkim makijażem i zabrudzeniem skóry twarzy. Co prawda nie testowałam niniejszego w ekstremalnych, wodoodpornych warunkach ale jeśli chodzi o produkty typu korektor, podkład, szminka, cienie do powiek czy najzwyklejszy pogrubiająco-wydłużający tusz, to tutaj radzi sobie bez zarzutu. Skóra jest odświeżona i rzeczywiście miękka na co wskazują obietnice. Mi wszystko to w zupełności wystarczy.
Nie jestem w stanie wydać ostatecznego werdyktu co do słuszności zakupu powyższego vs micel z Biedronki, ale wszystkim tym, którzy szerokim łukiem omijają dyskontowe propozycje bądź też z innych powodów nie zamierzają zaopatrywać się w płyn z Biedronki z czystym sumieniem zarekomenduję L’oreal Ideal Soft. Wydajność nie jest tu może powalająca ale cena też do wysokich nie należy i w zależności od miejsca czy aktualnych promocji płyn L’oreal dorwać można w kwocie od 15 do 19złotych polskich, co do wygórowanych nie należy.
PS. Dochodzą mnie słuchy o promocjach rzędu 10zł :] wow!
Skład: Aqua (Water), Hexylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Polyaminopropyl Biguanide.
Obsession