Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
2 mar

Pielęgnacja z marką Shiseido

Moja naturalna pielęgnacja spod znaku Clochee o której pisałam dwa posty wstecz KLIK pomalutku dobiega końca, dlatego postanowiłam pokazać na co postawiłam tym razem i na jakich produktach opierać się będzie moja przyszła pielęgnacja.


W głównie mierze będzie to pielęgnacja skierowana na skuteczną walkę z ewentualnymi przebarwieniami, na dodanie blasku i odświeżenie skóry. Wszystko dlatego, że za kilka dni lecimy na skąpaną w słońcu plażę i pomimo wysokich zabezpieczeń które planuję zastosować na twarz [SPF50], wiem jak moja skóra podatna jest na wszelkie plamy i jak trudno ustrzec się przed nimi. Co zatem planuję używać?

Rinse-Off Cleansing Gel Shiseido czyli odświeżający żel oczyszczający. Według zapewnień producenta skutecznie usuwa on pozostałości makijażu, sebum oraz inne zanieczyszczenia jednocześnie utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia w skórze. To akurat produkt serii The Skincare ale zdecydowałam się głównie z uwagi na obietnicę wysokiego nawilżenia a tego zdecydowanie potrzebuje moja sucha skóra. Linia The Skincare jest sprzymierzeńcem kobiety w dążeniu do zdrowej pełnej blasku cery. The Skincare daje skórze zdolność zachowania równowagi i utrzymania idealnego poziomu nawilżenia.
 

Dalej to już pielęgnacja typowa dla skóry pozbawionej blasku i z tendencją do występowania przebarwień czyli linia White Lucency. White Lucency oddziałowuje na przebarwienia jednocześnie nawilżając skórę, zapobiega szorstkości, zapewnia promienną pełną blasku cerę. Zdecydowałam się na dwa produkty: Protective Day Emulsion SPF15 czyli lekką emulsję nawilżającą na dzień, która ma rozświetlić i wyrównać koloryt skóry, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz przesuszeniem oraz Recovery Night Cream czyli bogaty krem rozświetlająco-nawilżający na noc, który poprawia strukturę skóry, zmniejsza widoczność przebarwień, piegów i oznak zmęczenia, ponadto zapewnia równą, świetlistą tonację i wrażenie pięknej promiennej cery.

 Zapowiada się pięknie, prawda? Macie sprawdzone produkty na przebarwienia?

Obsession