Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 lip

New Benefit Brow Collection

To że marka Benefit Cosmetics to lider w produktach do stylizacji brwi wie chyba większość z nas (Benefit proponuje rozwiązania dla brwi od czasu, kiedy Jean i Jane Ford otworzyły swój pierwszy butik w San Francisco a było to w latach siedemdziesiątych. Dzisiaj, mając 1,700 brow barów w ponad czterdziestu krajach, Benefit jest pracodawcą zatrudniającym najwięcej specjalistek od brwi i jest wiodącym światowym autorytetem w dziedzinie pięknych brwi). To że marka rozpieszcza ostatnio nowościami wie pewnie część z Was bo słyszała na blogach czy innych stronach komunikat dotyczący dziewięciu nowych kosmetyków do stylizacji brwi, w sześciu rożnych odcieniach dopasowanych do każdego typu urody. Nie ma w tym przypadku opcji by ktokolwiek nie znalazł czegoś odpowiedniego dla siebie. Mnogość produktów jest po prostu tak szalona, że naprawdę jest w czym wybierać. Sama jestem w posiadaniu czterech z nich i zamierzam dziś o nich Wam słów kilka opowiedzieć.

Misslyn-eyeshadow.jpg Misslyn-eyeshadow3.jpg

Spośród nowości wyróżnię trzy produkty, które wiodą u mnie prym w codziennym makijażu. Będzie to skośna, woskowa kredka Goof Proof Pencil (125zł), która po drugiej stronie ma grzebyczek do rozczesywania brwi. Bardzo miękka z łatwością sunie po włoskach pozostawiając kolor. A trwałość? boska! To mój zdecydowany faworyt pośród nowości zaprezentowanych przez markę. Produkt skierowany dla wszystkich, którzy poszukują szybkich rozwiązań i którym zależy na mniej precyzyjnym podkreśleniu a więc są posiadaczami grubszych brwi. Drugą nowością, której używam z przyjemnością jest słoiczek Ka Brow! czyli pomada w słoiczku (125zł), dzięki której można precyzyjnie i dokładnie wyrysować sobie włoski. Słoiczek wyposażono w skośnie ścięty pędzelek, którym z łatwością uzupełniamy braki i podkreślamy brwi. Co ciekawe produkt następnego dnia nie zasycha na oryginalnym pędzelku a na innych, klasycznych np. Zoeva ma tę tendencję; być może jest to spowodowane tym, że pędzelek zakręcamy szczelnie wewnątrz małego opakowania. Po kredce, a raczej na równi z nią jest to mój faworyt. Pomadę posiadam w odcieniu 02 natomiast kredkę 03 i mimo, że ta druga pozycja posiada zdecydowanie cieplejsze tonacje, kolorystycznie pasują mi obydwa produkty. Zwłaszcza gdy podkreślę całość kultowym żelem nadający brwiom objętości Gimme Brow (odcień 03; 125zł). Przyznam, że to trio sprawuje się u mnie znakomicie, wygląda naturalnie w związku z czym chętnie po nie sięgam każdego dnia. Nie ma tu mowy o efekcie przerysowanych brwi, Benefit Cosmetics wie po prostu jak zrobić dobrą robotę i chwała mu za to!

Prócz wspomnianych w magicznej i ciut cyrkowej scenerii znajdziemy między innymi Browvo! Conditioning Primer – odżywczą bazę dla zdrowszych i gęstszych brwi. I ten z kolei produkt to dla mnie jest zagadka. Po przekręceniu końcówki w silikonowej szczotki wydobywa się odrobina gęstego żelu którym pokrywałam włoski. Budząc się rano odczuwałam utrwalenie brwi a czy rosły jakoś widocznie? Być może ale nie wiem czy w ogóle poszukuję takich rozwiązań, w końcu i tak regularnie włoski przycinam i depiluje a gęstości nie pragnę. W tym przypadku mam mieszane odczucia, nie mam zamiaru zachęcać czy odradzać raczej pozwolę zostawić sobie temat otwarty.

goof-proof_P2578002_it

benebrwii
Każdy z produktów Benefit Brow Collection można kupić osobno albo znaleźć w specjalnie przygotowanych zestawach Benefit Starter Kits dedykowanych dla specjalnych potrzeb (naturalne i delikatne brwi, grubsze i pełniejsze brwi oraz podkreślone i ułożone brwi). Cała kolekcja pojawiła się sprzedaży z dniem 1 lipca 2016 w perfumerii Sephora.

Obsession