Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
4 maj

Thierry Mugler 25. urodziny Angel

Stworzony w 1992 roku, zapach Angel jest pierwszą na świecie kreacją zapachową “gourmand”, wykorzystującą smakowite nuty jedzenia. Na zawsze rewolucjonizował on świat perfumiarski i po dziś dzień zajmuje zaszczytne miejsce wśród symbolicznych, najbardziej prestiżowych zapachów kobiecych. Specjalnie dla swych miłośników, dzisiaj pojawia się w swej nowej, limitowanej odsłonie – przepysznej Angel Eau Sucree. Flakon został zawinięty w jeszcze bardziej smakowite opakowanie, które pobudza apetyt na słodkości. W tym roku, flakon Angel Eau Sucree to soczystość przezroczystego błękitu, chrupiącego jak cukierki. Gwiazda-ikona oświetlona perłowymi refleksami, przywołuje najlepsze wspomnienia dzieciństwa: posypana cukrem, zmienia się w prawdziwy słodki przysmak.

Thierry-Mugler-25 Angel Eau Sucree to nowa, przepyszna interpretacja zapachu Angel, pachnący cukierek, zrodzony z pikantnego powiewu świeżości i zachwycających anielskich uciech. Angel to zapach długotrwały, długo rozwijający się. Ma wyjątkową osobowość, oddającą hołd urzekającej, szalonej i zniewalającej kobiecości. Angel to również zapach odważny, stworzony z “niespotykanej” koncentracji paczuli, przesuwający granice umiaru, nie pozostawiający nikomu obojętny.

Wymyślając Angel, chciałem stworzyć zapach, który przywoływałby smaki i słodycz dzieciństwa. Pragnąłem zbudować tak zmysłowe połączenie z perfumami, by osoba która je nosi i którą kochasz pachniała tak wspaniale, by chciało się ją zjeść.

Thierry Mugler

Przez dwadzieścia pięć lat, magia ikonicznego zapachu Angel Muglera uwodziła zmysły w wyjątkowym zapachowym uniesieniu. Nicolas Cloiseau z La Maison Du Chocolat (Najlepszy Mistrz Czekolady we Francji) uchwycił te zachwycające smakowitością nuty: bergamotkę, czerwone owoce, pralinki, wanilię i paczulę, tworząc interpretację trzech akordów zapachu, aby następnie móc przetłumaczyć je na język wyjątkowych czekoladek, wibrujących legendarnymi nutami zapachowymi Angel. Wejście do La Maison Du Chocolat oznacza przeniesienie się do paryskiego świata szyku i stylu. Oznacza przeżycie niezwykłego zmysłowego doświadczenia. Z okazji jubileuszu wraz z perfumami Angel wypuszczono pudełko czekoladek z nutami otwarcia, serdecznymi i bazowymi perfum  (łącznie 14 przepysznych czekoladek). Ganasz czekoladowy aromatyzowany sycylijską bergamotką i delikatną mandarynkową galaretką, migdałowo-orzechowa pralinka o smaku waty cukrowej z czerwonymi owocami i żurawiną, pralinki z wanilią i paczula czy gorzka czekolada z Madagaskaru z cierpko-pikantną nutą czerwonych owoców. To niesamowite móc wąchać te smakowite perfumy i jednocześnie poczuć ich smak.

Thierry-Mugler-2sssssff5Thierry-Mugler-252

Obsession