Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 maj

Tom Ford Golden Mink & Addison Lips

Podczas ostatnich szalonych promocji w perfumerii Douglas poszalałam, przyznaję. Po sukcesie paletki Tom Ford Cocoa Mirage Eye Color Quad postanowiłam zgłębić temat mocniej. Dziś wiem, że było to bardzo dobre posunięcie, śmiem twierdzić że paleta Golden Mink, na którą się tym razem zdecydowałam zdetronizuje panującą od roku Cocoa Mirage lub będzie wraz z nią trzymać wysoko w rankingu moich ulubionych palet cieni do powiek. By spotęgować moje szczęście dobrałam do mojego skromnego zamówienia pomadkę sygnowaną nazwiskiem projektanta. Wybrałam sobie dzienny odcień różu Tom Ford Lips & Boys o nazwie  Addison.

Tom-Ford-Beauty-Golden-Mink-Eye-Color-Quad1Golden Mink to bardzo ładnie, pod względem kolorystycznym, skomponowana paleta. Poczwórne cienie Tom Ford zamknięte zostały w ekskluzywnej kasetce. Golden Mink to zestaw czterech ciepłych, miękkich cieni, idealnie dobranych, które świetnie się uzupełniające i umożliwiające wykonanie przeróżnych makijaży, od śmiałych i krzykliwych, po smokey eye, seksowne i delikatne. Efekty te uzyskamy za pomocą transparentnych glitterów w kolorze złota oraz brzoskwini. Można je nałożyć samodzielnie dla delikatnie migoczącego efektu lub jako dodatek do pełnego koloru. Te znajdują się w drugim rzędzie paletki. Dwa satynowe kolory są niezwykłe a praca z nimi jest przyjemnością. Do makijażu zaprezentowanego w dzisiejszym wpisie użyłam bazowego taupe a w zewnętrzne kąciki oka ciemniejszy brąz (wszystko na bazie TooFaced). Cienie łatwo rozprowadzają się na powiece i świetnie się blendują dzięki czemu łatwo zatrzeć granicę między jednym a drugim cieniem. Uzupełnieniem mojego makijażu jest niezwykle kremowa pomadka o nazwie Addison oraz paleta do ocieplania policzków i wybranych partii twarzy, czyli Tom Ford Duo Skin Illuminating Powder Moodlight. Jak Wam się podobają te nowości?

Tom-Ford-Beauty-Golden-Mink-Eye-Color-Quad4Tom-Ford-Beauty-Golden-Mink-Eye-Color-Quad5Tom-Ford-Beauty-Golden-Mink-Eye-Color-Quad3

Obsession