Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 sty

Tom Ford Duo Skin Illuminating Powder

Od dawna powtarzam, że paleta cieni Tom Ford Cocoa Mirage Eye Color Quad to moje odkrycie minionego roku. Jest pod każdym względem idealna i była warta każdej wydanej złotówki. To ona była podłożem do tego by dalej i mocniej odkrywać świat sygnowany nazwiskiem projektanta. Poszło gładko, dalej był piękny błyszczyk Tom Ford Sugar Pink Ultra Shine Lip Gloss a teraz przyszedł czas na duo, które przewijało się już w makijażowych wpisach a dziś przyszedł czas by poświęcić produktowi więcej miejsca.

tom-ford-duo-skin-illuminating-powder1 tom-ford-duo-skin-illuminating-powder2

Tom Ford Duo Skin Illuminating Powder Moodlight to produkt nad którym długo się nie zastanawiałam. Gdy tylko nadarzyła się okazja i zniżki black friday po prostu wrzuciłam go do wirtualnego koszyka w perfumerii Douglas by następnego dnia cieszyć nim swoje oczy. To przepiękny produkt, który skrywa w sobie zestaw do ocieplania i rozświetlania skóry twarzy. Neutralny odcień szampańsko-biały nadaje rozświetlającą taflę, natomiast ciemniejsza brzoskwiniowo – brązowo – słoneczna i złota część nadaje piękny kolor dodający trójwymiarowości. Jeden i drugi sprawia, że na wybranych partiach twarzy uzyskamy prawdziwy i mocny efekt glow. Jakość świetna, wspaniale rozświetla kości policzkowe i łuk brwiowy i nadaje efekt ładnie i zdrowo rozświetlonej cery. To kawałek lata zamknięty w pudełku, który służyć mi będzie przez okrągły rok. Produkty są jedwabiste i nieco żelowe w swej strukturze, drobno zmielone a nakładanie ich i blendowanie to czysta przyjemność. Jedyne na co pragnę zwrócić uwagę podczas użytkowania to zachowanie umiaru przy nakładaniu jaśniejszej części  bo daje naprawdę zdecydowany efekt. Zalecam więc umiar i ewentualne dokładnie produktu tak by nie przesadzić bo powstała tafla jest naprawdę imponująca już za pierwszym pociągnięciem. Aktualnie jestem bezkrytyczna w stosunku do kosmetyków kolorowych Tom Ford, dlatego nie jestem w stanie wymienić choćby jednej wady tego produktu. Dla niektórych będzie to zapewne cena ale biorąc pod uwagę ogromną wydajność trudno się zgodzić z tym zarzutem, bowiem duo posłuży długie lata będąc idealnym dodatkiem makijażu o każdej porze roku.

tom-ford-duo-skin-illuminating-powder4tom-ford-duo-skin-illuminating-powder5tom-ford-duo-skin-illuminating-powder7tom-ford-duo-skin-illuminating-powder

Obsession