Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
1 gru

Nuxe Éclat Prodigieux

Słoneczny bronzer na policzku w środku zimy? Czemu nie! Zarówno latem, jak i zimą wielofunkcyjny puder do twarzy i ciała Nuxe Éclat Prodigieux, wzbogacony ekstraktem z kwiatów jaśminu zapewnia mi efekt skóry muśniętej słońcem, podkreśla opaleniznę oraz nadaje skórze blask. Za każdym razem gdy go używam na myśl przywodzi mi ciepłe lato, dlatego  często i z przyjemnością po niego sięgam.


Nuxe Éclat Prodigieux to (chyba) jedyny kosmetyk kolorowy w szeregach marki. Opakowanie stanowi naprawdę potężnych rozmiarów puzderko w złotej odsłonie, bardzo ładne i jak na tak znaczny rozmiar – stosunkowo lekkie. Wewnątrz znajdziemy aż 25 gram! pudru oraz duże lusterko. Puder ma tylko jeden, uniwersalny odcień, który co do zasady ma dopasowywać się do każdego rodzaju karnacji. W opakowaniu kolor wydaje się być dość ciemnawy i wpadający w lekko ceglaste tonacje. Uspokajam jednak! Puder rzeczywiście pięknie dostosowuje się do karnacji a efekt można budować. Oczywiście trzeba go nakładać z wyczuciem ale sami przyznacie że to co widzicie w makijażu poniżej czyli dwie, dokładane po sobie warstwy wyglądają bardzo fajnie? Produkt jest bardzo dobrze zmielony, miękki i aksamitny w dotyku. Pozostawia na buzi i wybranych partiach satynowy, bezdrobinkowy i naturalnie wyglądający efekt bez plam. To taki subtelny i bardzo przyjemny brąz, który ładnie podkreśla mi policzki, konturuje buźkę tam gdzie jej to jest potrzebne.

Cena Nuxe Éclat Prodigieux waha się w zależności od miejsca i mieści się w przedziale 90-130zł. Zważywszy jednak na jego wielkość i wydajność jest to kosmetyk, który posłuży naprawdę długie miesiące.


/pomadka Estée Lauder Pure Color Love Haute & Cold – klik/

Obsession