Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
30 maj

Dr Feel Good sypki puder matujący do twarzy

Absolutna nowość w szeregach Benefit Cosmetics. Tym razem nie będzie to produkt do brwi, z których słynie marka a matujący puder do twarzy. Dr Feel Good, bo tak nazywa się ten produkt, to jedwabisty proszek dostępny “bez recepty”, który zapobiegnie błyszczeniu się cery przez długie godziny. Transparentny, sypki puder jest ultralekki, kontroluje nadmiar sebum wiele godzin i natychmiastowo wkracza do akcji, nadając matowe wykończenie.

Produkt zapakowano w metalową, odkręcaną puszkę w stylu retro. Wewnątrz znajdziecie mięciutki puszek do nakładania produktu oraz gumowane i szczelne zamknięcie. Uwielbiam takie rozwiązania, dzięki nim łatwiej utrzymać pylący się i często rozsypujący proszek w ryzach.

Największą zaletą pudru jest jego niewidoczność. Jest niewidzialny i pokrywa delikatną otoczą skórę. Tym pudrem nie jesteśmy sobie w stanie zrobić pudrowej poświaty choć ja zawsze nakładam tego typu produkty w bardzo malej ilości (moja skóra nie potrzebuje więcej). Jeśli mogłabym stwierdzić jak ma wyglądać twarz która wygląda idealnie i jak po photoshopie to właśnie tak. Puder ten tworzy idealną spójność z każdym podkładem i sprawia ż skóra wygląda idealnie na długie godziny. Jest drobno zmielony i cudnie się go nakłada. Kamufluje nawet drobne niedoskonałości cery i nie robi efektu “cake face”.

Obsession