Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
24 cze

Sisley Blur Expert

Technologia Ultra High Definition otacza nas wszędzie. Od wielkiego ekranu po selfie, gdzie niedoskonałości są wyretuszowane, kontury idealne a wszystko po to, byśmy wydawali się piękniejsi niż jesteśmy. Jednak w trybie offline i poza ekranem nasza skóra nie jest wyretuszowana. Wraca do rzeczywistości, a wraz z nią powracają nasze małe wady i niedoskonałości. Marka Sisley Paris zainspirowana technologią Ultra High Definition, która występuje w filmie i fotografii, stworzyła puder o innowacyjnej konsystencji, która zapewnia rewolucyjne rezultaty z efektem nieskazitelnej skóry i jednym gestem umożliwia specjalistyczny makijaż fotogeniczny.

Puder o uniwersalnym kolorze aplikuje się z pomocą puszystego pędzla na całą powierzchnię twarzy lub na jej wybrane partie, według osobistych potrzeb i preferencji. Eleganckie, lustrzane opakowanie i wytłoczony w pudrze kwiat orchidei – znak firmowy Sisley Paris, sprawia, że poza funkcją użytkową to też wyjątkowy, kobiecy gadżet, niezbędny do torebki… W USA to już bestseller!

     

Blur Expert wykorzystuje najnowocześniejszą technologię reflexshine na bazie aktywnych cząsteczek, które wyłapują światło, aby uzyskać czysty i promienny, naturalny koloryt cery. Aksamitnie miękki, wyjątkowo lekki i niezauważalny puder, otula skórę jak perfekcyjny woal, który odbija i rozprasza światło, zapewniając efekt ultra-świetlistego  satynowego matu. Dzięki innowacyjnej technologii Blur Expert występuje tylko w jednym kolorze, odpowiednim dla wszystkich odcieni skóry. Może być stosowany bezpośrednio na skórę, aby uzyskać efekt świetlistej, świeżej i naturalnej cery lub na podkład, jako wykończenie makijażu, a także jako retusz w ciągu dnia, aby uzyskać efekt matu, wygładzenia i upiększenia skóry.

Ultra czysta, nieskazitelna, transparentna i idealna mika, która została zastosowana w tym produkcie, zapewnia 360° rozproszenie światła. Tworzy wygładzającą warstwę pozostawiając skórę otuloną subtelnym, idealnie jednolitym woalem. Zaawansowany technologicznie puder wygładzający stworzony z żywic i gumy z efektem soft-focus optymalizuje rozpraszanie światła i wygładza powierzchnię skóry. Polimery sferyczne odbijają światło we wszystkich kierunkach, dając efekt wygładzający, który zapewnia idealnie jedwabistą, nieskazitelną cerę. Nawilżające cząsteczki tworzą lekką i otulającą warstwę na powierzchni cery zapewniając idealne stapianie się ze skórą i długą trwałość makijażu. Ultra-czyste hydrofilowe pigmenty dopełniają formułę, aby wyrównać i ujednolicić koloryt skóry oraz zapewnić idealne krycie. Niesamowicie delikatna konsystencja Blur Expert jest transparentna i lekka jak woal oraz wygładzająca i udoskonalająca.

Obsession