Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
18 cze

Nowości Givenchy – maskara i liner Disturbia

Piękne, błyszczące opakowania skrywają najnowszą maskarę oraz eyeliner od Givenchy. Maskara Volume Disturbia jednym muśnięciem sprawia, że rzęsy są obłędnie podkręcone i zachwycająco pogrubione.  Formuła Volume Disturbia gładko rozprowadza się na rzęsach i zachwycająco je podkręca. Jednym muśnięciem zwiększa zdecydowanie ich objętość i zapewnia wielogodzinną trwałość bez kruszenia i osypywania. Jest wzbogacona o witaminę E posiadającą właściwości ochronne. Możesz ją nałożyć, a potem ponawiać aplikację tak często, jak zechcesz i nigdy nie powstaną nieestetyczne grudki. Zdolności formuły maksymalizuje wyjątkowa szczoteczka, jaką oferuje jedynie marka Givenchy. Jest to silikonowy, cylindryczny aplikator z mikro włoskami, który nabiera optymalną ilość formuły i precyzyjnie oraz równomiernie nanosi ją na rzęsy – od nasady aż po końce.

Formuła Volume Disturbia, intensywnie nasycona pigmentem, dostępna jest w dwóch odcieniach: intensywnej czerni i prowokacyjnej czerwieni. W obu przypadkach rzęsy imponują tak ekstremalną objętością.Wskazówka Nicolasa Degennes: „Aby uzyskać optymalny efekt, usuń nadmiar tuszu ze szczoteczki. Rozprowadź formułę na rzęsach. Jeden ruch zwiększa objętość i definiuje rzęsy – każdą z osobna. Możesz potem dodawać kolejne warstwy i uzyskać ekstremalną objętość”.

Na uznanie zasługuje tu również niespotykany design. Nie sposób przeoczyć odważnie metalicznego opakowania w czerwonym kolorze. Ten żywy odcień podkreśla dodatkowo przestrzenna faktura tubki pokrytej ćwiekami – symbolu stylu domu Givenchy. Widnieje na niej pionowy napis Givenchy. Na wierzchołku opakowania znajduje się legendarny napis 4G, który przypomina nam o tym, że odwaga, aby się wyróżniać zawsze była częścią DNA marki.

DiSturBia Liner to intensywnie czarny eyeliner w czerwonym opakowaniu, które łatwo rozprowadza się na powiekach i zapewnia wielogodzinną trwałość makijażu. Aplikator w postaci pisaka pozwala namalować kreskę, która swą precyzją dorównuje kaligrafii. Jego ekstremalnie czarny kolor można nanosić na każdy cień do powiek, bez obawy, że utraci intensywność lub będzie się rozmazywać. Ten must-have Givenchy jest teraz dostępny z dwoma wykończeniami: winylowym lub brokatowym. Jego genialna, nasycona pigmentem formuła zapewnia trwałość makijażu. Łatwy w obsłudze aplikator pozwala malować kreski zarówno bardzo cienkie, jak i odważnie intensywne. Obok winylowej wersji black pojawił się także (w edycji limitowanej) odcień bold red. W przypadku wykończenia brokatowego śmiały makijaż oczu zapewni sześć intensywnie nasyconych pigmentem, błyszczących odcieni: złoty, srebrny, miedziany, różowy, filetowy i turkusowy.

Obsession