Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
17 lut

Givenchy podkład Teint Couture City Balm

Givenchy prezentuje nowy kosmetyk nadający skórze idealny wygląd, zaprojektowany przez Nicolasa Degennes’a specjalnie do miejskich warunków. To formuła wszystko w jednym, która udoskonala cerę, chroniąc ją jednocześnie przed zanieczyszczeniem i wpływem niebieskiego światła. Jak się nazywa? Teint Couture City Balm. Nazwa mówi wszystko: elegancka zmysłowość w stylu Givenchy połączona z aktywnymi składnikami, gotowymi stawić czoła miejskim wyzwaniom. Dzięki tej formule skóra jest promienna, nawilżona i nieskazitelna, a zarazem odpowiednio chroniona. Krótko mówiąc, to sojusznik, na którego czekały mieszkanki miasta. Teint Couture City Balm sprawia, że cera staje się promienna, dając poczucie nagiej skóry i optymalnego komfortu. Ekstrakt z lukrecji, najważniejszy aktywny składnik linii Teint Couture, pomaga poprawić stan skóry, podczas gdy kwas hialuronowy zapewnia jej długotrwałe nawilżenie. Efektem jest wzmocnienie naturalnej promienności.

Dzięki szerokiemu spektrum ochrony przed zanieczyszczeniem ta formuła nowej generacji przeciwdziała negatywnym wpływom miejskiego życia. SPF 25 PA++ połączony z ochronnym ekstraktem shea to skuteczna kombinacja, za sprawą której Teint Couture City Balm zapewnia ochronę przed miejskimi zagrożeniami. To będzie Twój najlepszy sojusznik w codziennej walce przeciwko oddziaływaniu promieni UV oraz zanieczyszczeniu. A nawet coś więcej: podkład działa jako bariera chroniąca przed niebieskim światłem, promieniowaniem wydzielanym przez ekrany, które, jak wykazano, ma szkodliwy wpływ na komórki. Struktura Teint Couture City Balm oparta jest na innowacyjnych polimerach, dzięki którym kosmetyk zachowuje trwałość przez wiele godzin, nie rozmazuje się i jest wodoodporny. Rozpraszające światło pudry maskują wszelkie drobne niedoskonałości, tworząc cudowne lekko matowe wykończenie. 

Teint Couture City Balm to lekki podkład, który idealnie dopasowuje się do kolorytu cery. Po pierwsze dlatego, że dzięki delikatnej konsystencji podkreśla naturalną tonację. Po drugie, ponieważ Givenchy proponuje zupełnie nową klasyfikację odcieni. Zestaw 14 odcieni Teint Couture City Balm, stworzony przez Nicolasa Degennes’a, nie tylko uwzględnia różnorodność kolorytów skóry, ale także ich warianty: chłodny, neutralny albo ciepły. Podkład dostępny od 1 lutego 2020 wyłącznie w wybranych perfumeriach Sephora i na sephora.pl 

Obsession