Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
23 lip

Golden Tan Maximizer Face Serum

Piękna opalenizna przez cały rok? To możliwe i to bez żadnych ustępstw. Obiecuje ją marka Lancaster Beauty – ekspert w dziedzinie światła od ponad 70 lat. Wprowadzając liczne nowości w sferze ochrony przeciwsłonecznej, Dział Badań Lancaster ma jeden cel: opracowywanie  coraz przyjemniejszych i skuteczniejszych produktów, zapewniających maksymalną ochronę przed słońcem, promieniowaniem UVB i UVA, a nawet światłem widzialnym i podczerwonym dzięki zastosowaniu wyjątkowej innowacji – technologii Full Light. Na nadchodzące lato marka przygotowała swe legendarne produkty oraz nową gamę kosmetyków przeciwsłonecznych i brązujących. Produkty te cechują się wysoką skutecznością – od wschodu słońca aż po zmierzch. Mają wyjątkowo przyjemne konsystencje i upajające zapachy. Dziś na tapecie serum z gamy Sun 365 Self-Tan, która ma za zadanie przedłużyć czas trwania opalenizny.

Sun 365 Instant Self Tan Serum Face od Lancaster to samoopalacz do twarzy o konsystencji serum. Zapewnia stopniowy złoty odcień opalenizny, uzyskując odcień praktycznie identyczny z naszym naturalnym kolorem skóry. Posiada ekskluzywny kompleks aktywujący opalanie firmy, który zwiększa naturalną produkcję melaniny, przygotowując w ten sposób skórę do długotrwałej, szybkiej i jednolitej opalenizny.

Dzięki lekkiej konsystencji serum wywiera niewielki wpływ na skórę, odsłaniając odnowiony blask. Jego formuła pozostawia jednolite wykończenie i nawilża skórę, jednocześnie rozmywając drobne niedoskonałości. Niezwykle wszechstronny produkt, który sublimuje naturalne piękno wszystkich rodzajów skóry. Serum do twarzy umieszczono w opakowaniu z pompką o pojemności 30 ml, umożliwiającym odpowiednie dozowanie produktu. To nowe serum przeciwstarzeniowe do twarzy dopełnia linię kosmetyków o działaniu regenerującym i wydłużającym efekty działania słońca nawet do miesiąca po ekspozycji.

Wodnista, płynna formuła serum, wzbogacona obijającymi światło złocistymi pigmentami, błyskawicznie wnika w skórę i momentalnie ją rozświetla. Dzień po dniu powoli uwidacznia się opalenizna – jakby rozwijała się naturalnie pod wpływem słońca. Skóra jest także lepiej przygotowana do ekspozycji na słońce. Skóra jest rozświetlona, świeża i promienna.

Obsession