Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
30 cze

Givenchy Irresistible Eau de Toilette

Perfumy o zapachu róży są niezwykle kobiece, eleganckie i romantyczne. Zachwycają szczególnie wiosną, kiedy natura budzi się do życia, a z szafy wyciągamy letnie sukienki. Uwielbiam klasyczną wersję Givenchy Irresistible, jednak w okresie wiosenno – letnim kiedy temperatury są coraz wyższe, poszukuję lżejszej alternatywy.

Givenchy Irresistible w nowej odsłonie w formie subtelnej i lekkiej wody toaletowej to strzał w dziesiątkę. Ucieleśniony przez boską Fran Summers zapach zachęca do swobody wyrażania siebie, do przekraczania granic, do zatracenia się w tańcu. Jest kwintesencją kobiecości w najczystszej formie. Ta jasna sygnatura zapachowa została stworzona przez mistrzów perfumiarstwa Fanny Bal, Dominique’a Ropiona i Anne Flipo. Krystalicznie czysta woda toaletowa jest połączeniem absolutu róży damasceńskiej, uprawianej na łagodnych zboczach tureckich gór Isparta z odświeżającą wodą różaną. Elegancki irys dodaje cielistości, a całość uzupełnia musująca, pikantna nuta pąków czarnej porzeczki zbieranej w Burgundii. Kwiatowy bukiet w towarzystwie drzewa cedrowego i białego piżma nabiera trwałości i daje efekt drugiej skóry.

Buteleczka Givenchy Irresistible jest śliczna i bardzo dziewczęca. Pasuje idealnie do zapachu w niej zamkniętego. Jest to zapach subtelny, ale zarazem tajemniczy. Królową tego zapachu jest jak wiadomo róża. Od czasu do czasu do nozdrzy docierają pudrowe nuty. Gdybym miała podsumować ten zapach, to dla mnie jest różano – pudrowy. Po prostu piękny. Ten zapach mnie zauroczył trwałością, cielesnością, tym jak pięknie rozkwita na mojej skórze. Jest lekki, ale wyrazisty, blisko przy skórze… nie ciągnie się za Tobą powiewającym ogonem drapieżnika, ale kusi lekką uwodzicielską mgiełką.

Obsession