Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 wrz

Chloé Eau de Parfum Naturelle

Chloé prezentuje swój nowy zapach – Eau de Parfum Naturelle. To hołd oddany kobiecie pewnej siebie, inspirującej i otwartej na nowe ekscytujące doświadczenia. Kobieta Chloé wie, jak potężna, a jednocześnie delikatna jest natura – czerpie z niej siłę, a jednocześnie ma świadomość, jak sumiennie należy ją chronić. Przyroda jest zarówno jej inspiracją, jak i oddechem.

Emblematem zapachów Chloé była zawsze świeża, fasetowana, niepowtarzalna róża. Ten autentyczny kwiat wysuwa się na plan pierwszy w nucie serca nowego zapachu, który jest dziełem kreatora Michela Almairaca. Róża jest tu obecna w swej w najszlachetniejszej odmianie, uprawianej na ekologicznej farmie w Bułgarii. Kiedy róża łączy się z neroli, powstaje aksamitny bukiet, który uwydatnia żywiołową świeżość cytronu i pączków czarnej porzeczki. Łagodny, słoneczny absolut mimozy jednoczy zmysłowo kwiatowy charakter zapachu z wyrazistą wibracją cedrowych nut głębi. Ta intensywna, lecz zarazem wyrafinowana kompozycja wywołuje długotrwałe wrażenie, które utrzymuje się przez wiele godzin. Oprócz róży, starannie dobrano również kilka innych składników. Na przykład esencje cytronu i neroli produkuje się na zrównoważonych plantacjach w Maroku i we Włoszech.

Muszę przyznać, że estetyka opakowania jest na wysokim poziomie, szklana buteleczka jest kobieca i elegancka. Piękny zapach, bardzo delikatny, subtelny ale z jedna mocniejszą nutą. Idealny dla mnie do delikatnego stroju na co dzień.

Obsession