Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
19 gru

Chloé Rose Naturelle Intense – nowy, drzewno-różany zapach dla kobiet

Istotą filozofii marki Chloé jest tworzenie wspaniałych produktów, które mają duże znaczenie zarówno dla społeczeństwa, jak i dla planety. Zaangażowanie Chloé w działalność na rzecz środowiska i społeczeństwa uległo konsolidacji, kiedy w październiku 2021 roku przyznano firmie certyfikat B Corporation. Ta sama filozofia stanowi przewodnią zasadę przy opracowywaniu zapachów, tworzonych z większym poczuciem odpowiedzialności społecznej i środowiskowej.

Linia zapachów Chloé wzbogaciła się o nową kompozycję Chloé Rose Naturelle, opracowaną w taki sposób, aby zminimalizować jego negatywny wpływ na środowisko. Intensywniejsza wersja Chloé Rose Naturelle Intense to woda perfumowana, w której bardziej niż kiedykolwiek wcześniej wyeksponowano różę, symbol linii.   

W dążeniu do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko i wykorzystywania naturalnych składników wszędzie, gdzie tylko to możliwe, skomponowano Chloé Rose Naturelle Intense w 100% ze składników naturalnego pochodzenia, alkoholu i wody. Zapach nie zawiera niczego więcej. Jest wegański i nie ma w nim sztucznych barwników.

Marka Chloé przywiązuje szczególną wagę do źródeł, z jakich pozyskuje główne składniki Wody Perfumowanej: róża jest pochodzenia organicznego, a esencję dębową ekstrahuje się drewna pochodzącego z przemysłu drzewnego, przetworzonego wtórnie w ramach upcyklingu.

Ten nowy drzewno-różany zapach jest dziełem kreatora Alexisa Dadiera. W kompozycji debiutuje słodka, świeża bergamotka. W ślad za nią wyłania się czyste i delikatne neroli z nutami płatków, a następnie szlachetna i wyrafinowana esencja róży organicznej: charakterystyczna nuta, lekko zabarwiona dymnym i waniliowym aromatem drewna dębowego. W nucie głębi kremowy sandałowiec nadaje zapachowi pełny charakter, a akcent cedru określa jego ponadczasową elegancję.

Nową wodę perfumowaną umieszczono w momentalnie rozpoznawalnym flakonie linii Chloé Signature, który zachował architektoniczny kształt, kobiecą rypsową kokardkę oraz kontury przypominające plisy solejki Chloé. Teraz wyróżnia się charakterystycznym odcieniem liściastej zieleni – symbolu natury – zdobiącym wstążeczkę i pudełko.

Flakon Chloé Signature został unowocześniony, aby zmniejszyć jego negatywny wpływ na środowisko. Materiały pochodzące z recyklingu stanowią obecnie 25% masy szkła i 40% tektury użytej do produkcji pudełka. Wstążkę wykonano w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Zapach Chloé Rose Naturelle Intense jest dostępny w trzech pojemnościach: 30 ml, 50 ml oraz 100 ml. W ramach inicjatywy, która ma na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, marka Chloé opracowała refill wykonany w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu, kompatybilnego z flakonami o pojemności 100 ml.

Gdy flakon zostanie opróżniony, wystarczy prostym gestem odkręcić pompkę i uzupełnić perfumy. Refill jest przymocowany bezpośrednio do szyjki flakonu i automatycznie przerywa napełnianie, aby dostarczyć odpowiednią ilość zapachu.

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl

Obsession