Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
12 mar

Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense

Nomade to obietnica czarującej podróży… Zachęta, by dać się ponieść. Szansa na odkrycie życia gdzie indziej… Gdziekolwiek indziej. Dla kobiety Nomade każda nowa eskapada jest niezwykłą przygodą. Pełnym uniesień doświadczeniem niezapomnianych przystanków w podróży i wzbogacających spotkań. Dla Chloé pragnienie odkrywania naszej planety jest nierozerwalnie związane z decyzją jej poszanowania. Marka jednocześnie celebruje, podziwia i chroni przyrodę. W zgodzie z tą dewizą Chloé prezentuje wodę perfumowaną Nomade Jasmin Naturel Intense, której formuła zawiera 100% składników pochodzenia naturalnego, w nowej apoteozie piękna świata.

Nomade Jasmin Naturel Intense to zachwycająca eskapada. Zapach momentalnie podsuwa wyobrażenie wspaniałego krajobrazu, gdzie pustynia graniczy z pasmem gór. Gdy zapada zmierzch, powoli wyłania się zapach jaśminu. Kontrastując ze słodkimi nutami akordu daktyli i gruszek, ujawnia swoje pełne bogactwo i złożoność. Jego delikatnie zmysłowy charakter podkreślają otulająca wanilia i kremowy sandałowiec. Odrobina paczuli udoskonala kompozycję, dodaje jej blasku i nieprzemijająco modnej elegancji.

Po stworzeniu zapachu Nomade Jasmin Naturel, Caroline Dumur prezentuje wyjątkową olfaktoryczną podróż do esencji jaśminu. Ten legendarny kwiat pochodzi z Egiptu, podobnie jak Gaby Aghion, założycielka marki Chloé. W ramach podejścia przyjaznego dla środowiska, Dom Chloé pozyskuje jaśmin według zasad bardziej zrównoważonego rozwoju.

Nomade Jasmin Naturel Intense wywarł na mnie ogromne wrażenie

Ten zapach celebruje niuanse i akcenty wysublimowanych nut najszlachetniejszych kwiatów świata perfum. Jest to zapach wyrafinowany, uwodzicielski i niesamowicie zmysłowy. Absolutnie jaśmin gra tu główne skrzypce w akompaniamencie ze słodką gruszką i daktylem przy udziale wanilii i sandałowca.

Woda perfumowana Nomade Jasmin Naturel Intense zawiera 100% składników zapachowych pochodzenia naturalnego, alkohol oraz wodę. I nic więcej. Ponadto jest wegańska i nie ma sztucznych barwników.

Emblematyczny flakon Nomade ozdobiono plecionym brązowym rzemykiem, który symbolizuje więzi, jakie tworzymy dzięki odbywanym podróżom. Ten symboliczny ornament został również wygrawerowany na szkle flakonu i wydrukowany na opakowaniu zewnętrznym. Flakon Nomade Jasmin Naturel jest produkowany ze szkła, które w 15% pochodzi z surowców wtórnych.

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl

Obsession