Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
7 paź

Miętus na ustach

Gdy jakiś czas temu pokazywałam Wam przesyłkę zza wielkiej wody KLIK, największe zainteresowanie wzbudził dość nietypowy w kolorze, błyszczyk L’oreal Colour Riche o nazwie “Mint Ice” z numerkiem porządkowym 651. By zaspokoić ciekawość postanowiłam słów kilka o nim napisać i zaprezentować go na ustach.

Błyszczyk, który w swej strukturze widocznej przez przezroczyste tworzywo ma ciut perłowe ciągoty, umieszczono w miękkiej tubie zakończonej otworem za pomocą którego aplikujemy błyszczyk bezpośrednio na usta lub na palec. Żadne to innowacyjne rozwiązanie, w Europie też takie mamy 😉

Całość jest smukła i zawiera w sobie aż 12ml produktu. Błyszczyk pochodzi z limitowanej kolekcji “Miss Candy”, która latem 2013 roku królowała w Ameryce – to na pewno, w Europie-hmmm? nie słyszałam by występowała. Prócz kolorowych naklejek na paznokcie, lakierów i cieni, znalazło się miejsce na cztery odcienie błyszczyków –  wspomnianą miętkę, fiolet i dwa żelki, jeden w kolorze pomarańczy, drugi czerwieni.

Mimo nazwy i koloru, który sugerowałby efekt chłodzenia, takowego tu nie znajdziemy. Całe szczęście bo szczerze go nie lubię, a już na pewno w takich partiach jak usta. Znajdziemy tu natomiast rozświetlające, lekko rozbielające i opalizujące na pistację wykończenie o cukierkowym, słodkim posmaku. Wszystko to w cenie około 8 dolarów.
Według mnie miętus korzystnie wypada na ustach, delikatnie je nawilża choć zjada się w tempie ekspresowym jak na lekkiej konsystencji błyszczyk przystało.  Nie są to może jakieś wyżyny jeśli chodzi o rozwiązania oferowane przez koncern L’oreal ale z przyjemnością po niego sięgam. Co sądzicie?

Obsession