Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
7 lut

Glitter p2/ get gergeous! nr 020

Pierwsza odsłona glitterów z nowej kolekcji p2, które udało mi się zgarnąć w rozdaniu zorganizowanym u  Infinity blog (dziękuję :*). Postawiłam na złoto bo to jak wiadomo uwielbiam. Połączyłam je z czernią od Illamasqua, o której swego czasu pisałam szerzej TUTAJ więc rozwodzić się nad nią nie będę, a wszystkich zainteresowanych zaproszę do archiwum.

Co do lakieru, który jest powodem opublikowania dzisiejszego posta, to mamy tutaj w złoto-słomkowej glassfleckowej bazie, składającej się pierdyliona jasnych drobin, upakowane dodatkowo brokatowe, srebrne sześciokąty z wykończeniem holograficznym: w wielkości standard i dużej. Sama nie wiem co myśleć, zwłaszcza że złote odsłony glitterów i piasków kocham miłością szaleńczą. Tutaj jest po prostu ładnie i błyszcząco natomiast trudno o zachwyt. Zauważyłam, że zawsze gdy w lakierze występują zdecydowane płatki brokatu, które królują nad resztą i gdy dodatkowo jest to brokat holograficzny to targają mną mieszane uczucia. Niby ładnie ale jedynie poprawnie 😛

Lakier kryje nieźle więc nie spełni roli topu nawierzchniowego. Szukać tu należy bowiem pełnego krycia a to występuje przy dwóch nałożonych po sobie warstwach (i tyle też widzicie poniżej).

 
Obsession