Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
30 paź

Odkryj niebieskie światło z Estee Lauder

Jeśli jesteś wielbicielem kultowego serum Advanced Night Repair marki Estee Lauder, zapewne ucieszy Cię to że na rynku pojawiła się właśnie kolejna nowość tej linii – żel/krem pod oczy Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex. Ten wyjątkowy żel-krem pod oczy regeneruje skórę i przeciwdziała widocznemu wpływowi szkodliwych czynników, z którymi stykasz się na co dzień, w tym działaniu niebieskiego światła.

Głównym źródłem niebieskiego światła jest słońce, dlatego przebywanie na zewnątrz w dzień jest podstawowym sposobem na wystawienie na działanie niebieskiego światła. Niebieskie światło jest emitowane także przez nowoczesne oświetlenie energooszczędne, telewizory, telefony komórkowe, tablety i ekrany komputerowe, co znacząco zwiększa nasze wystawienie na jego działanie, zwłaszcza w nocy. Wystawienie na działanie niebieskiego światła w ciągu dnia może mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki. Dzienne niebieskie światło pomaga regulować naturalny dobowy rytm organizmu, podnosząc czujność, poprawiając pamięć, funkcje kognitywne i nastrój. Jednak pochodzące ze słońca niebieskie światło może powodować też uszkodzenia skóry. Dlatego konieczna jest ochrona przed uszkodzeniami, aby przeciwdziałać występowaniu przedwczesnych oznak starzenia się.

Nowy Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex stanowi kompleks, który regeneruje skórę i przeciwdziała widocznemu wpływowi szkodliwych czynników, takich jak brak snu, promieniowanie UV, zanieczyszczenia, a nawet nocne wystawienie na działanie niebieskiego światła. To zapewniające wielogodzinne nawilżenie serum o potrójnym działaniu aktywnie regeneruje, znacznie zmniejszając widoczność podstawowych oznak starzenia się, takich jak linie mimiczne, obrzmienie i suchość – rozjaśnia ciemne kręgi w zaledwie trzy tygodnie oraz pomaga zapobiegać działaniu wolnych rodników dzięki ochronie antyoksydacyjnej. Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex Synchronized Recovery, został stworzony specjalnie do delikatnej skóry okolic oczu, o 40% cieńszej od pozostałej skóry twarzy, na którą silniejszy i bardziej widoczny wpływ mają czynniki zewnętrzne, takie jak niebieskie światło. Wzmocniona formuła o potrójnym działaniu, zapewniająca wielogodzinne nawilżenie dzięki zawartości takich składników jak kwas hialuronowy, wykorzystuje kilka technologii by ten kosmetyk był bardzo skuteczny – przede wszystkim to wyjątkowa technologia ChronoluxC, która wspiera nocne oczyszczanie skóry – katabolizm – przywracając równowagę naturalnemu nocnemu procesowi regeneracji skóry, który może być zaburzony przez wystawienie na działanie niebieskiego światła w nocy, ponadto technologia regeneracyjna (silny ekstrakt z drożdży), która pomaga zwalczać nadmierną pigmentację skóry, która przyczynia się do powstawania ciemnych kręgów pod oczami a także skoncentrowane, kojące połączenie trzech silnych ekstraktów z alg, które przynosi ulgę delikatnej skórze okolic oczu. Lekkie, żelowe i szybko wchłaniające się serum stosuję obecnie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę okolic oczu.

Obsession